Compact English

Intensywny program języka angielskiego, który  pomoże Ci  szybko osiągnąć zaplanowany poziom i pokonać przeszkody językowe – dzięki czemu poczujesz się pewniej i zrealizujesz swoje cele.

Spotykamy się w soboty, realizujemy blok czterech konkretnych lekcji w godzinach porannych. Układamy dla Ciebie przejrzysty grafik zajęć na cały poziom, abyś sam monitorował ścieżkę swojej nauki. Dzięki liczbie i częstotliwości zajęć jeden poziom znajomości języka angielskiego osiągniesz w kilka miesięcy. Gwarantujemy Ci, że spędzisz ten czas na przyjemnej i skutecznej nauce. Zajęcia prowadzone są zarówno przez lektorów polskich jak i native speakerów. Korzystamy z najnowszych podręczników, przygotowujących do egzaminu PTE. Zaletą ich jest autentyczny język angielski i nacisk na budowanie swobodnych wypowiedzi.

Po zakończeniu kursu możesz przystąpić do międzynarodowego egzaminu Pearson English International Certificate – z dumą przypieczętujesz swoje miesiące nauki, a tym samym podniesiesz swoje kwalifikacje. Egzaminy przeprowadzamy w naszym akredytowanym centrum egzaminacyjnym Pearson International Tests of English w Świebodzinie.

Cena za lekcję: 30 pln

Ilość jednostek: 120