“Polecam szkołę BIG BEN Training w 120 procentach. Podejście nastawione na potrzeby słuchacza, ciepła i
serdeczna atmosfera, pełen profesjonalizm. Cieszę się, że tu trafiłam :):)”

DorotaPTE C1 June session 2021, Świebodzin

“Zajęcia bardzo ciekawe, interaktywne dopasowane do ucznia. Miła atmosfera, przesympatyczna pani nauczycielka:)”

Robert (11 lat)kurs A2 online One-to-One, Międzyrzecz

“Zajęcia koncentrują się na przygotowaniu Słuchacza do egzaminu. Z takim przygotowaniem żadne zadane pytanie i zadanie na egzaminie PTE nie jest zaskoczeniem. Miła i serdeczną atmosfera, bardzo kompetentni lektorzy.
Serdecznie polecam.”

EwaCompact English A2-B2, PTE October session 2020,  Świebodzin

“Amelia właśnie skończyła 9 rok nauki w Big Ben W szkole panuje bardzo miła atmosfera córka zawsze chętnie szła na zajęcia, a zdobyta wiedza odzwierciedlała się szkole podstawowej celującymi ocenami. Lektorka Amelii to najlepszy nauczyciel, miła, życzliwa, zawsze służy pomocą. Córka jak się okazało, że będzie miała zajęcia z innym lektorem chciała się wypisać ze szkoły, ale po rozmowach i konsultacjach wszystko się dobrze skończyło:) Polecamy tę szkołę wszystkim.”

mama Amelii (13lat)kurs B1+, Świebodzin

“Z Big Benem jestem związana od wielu lat i ta szkoła nigdy mnie nie zawiodła. Na początku uczestniczyłam w kursie dla osób średniozaawansowanych, który to kurs miał na celu przygotować nas – studentów – do egzaminu PTE General Level 3. Egzamin ten zdałam z powodzeniem. W chwili obecnej mam zajęcia online z native speakerem. Big Ben to szkoła, która wyjdzie na przeciw Twoim potrzebom. Niezależnie, czy chcesz się przygotować do matury, egzaminu PTE czy po prostu mieć konwersacje w języku angielskim, w tej szkole na pewno znajdziesz coś dla siebie. Big Ben to nie tylko profesjonalne podejście do każdego ucznia, ale też życzliwa, rodzinna atmosfera. Polecam serdecznie!

MagdalenaCompact English, PTE C1 June session 2021, Świebodzin

“Z przyjemnością pragnę zarekomendować Centrum Egzaminacyjne Big Ben Training. Zdecydowałam się na zajęcia przygotowujące do egzaminu PTE, prowadzone przez Bogusię. Wspaniale przekazuje wiedzę, tłumaczy, wymaga i dzieli się świetnymi materiałami na wysokim poziomie. Do tego ma mnóstwo charyzmy i jest przemiłą osobą. Egzamin zdany więc w mojej opinii rewelacja! “

MajaMaja, PTE C1 June session 2020, Międzyrzecz