Wakacje


W BBT, jako uzupełnienie programu edukacyjnego podczas wakacji, oferujemy atrakcyjne półkolonie oraz sprawdzone obozy językowe. Zdobywanie nowej wiedzy jest najbardziej skuteczne, gdy pozwalamy mózgowi zapomnieć o samym procesie nauki, uczymy się wówczas efektywniej i zapamiętujemy na dłużej. Zachęcamy uczniów do nauki języka obcego w wakacje, w warunkach relaksu i pozytywnych emocji  – taką metodą uczymy się języków najszybciej!

Warsztaty i półkolonie

Zapraszamy uczniów do skorzystania z programów wakacyjnych w BBT , podczas których przede wszystkim dbamy o dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę. Bogaty i atrakcyjny program językowy uzupełniają nasi ciekawi goście z zagranicy oraz native speakerzy. W trakcie spotkań rozbudzamy wyobraźnię, tworzymy, poznajemy i uczymy się języka angielskiego. 

Wyjazdy językowe

Jako biuro agencyjne firmy ATAS gorąco zachęcamy młodzież do rozwoju językowego podczas wyjazdów.  Specjalizująca się w turystyce młodzieżowej i  językowej firma ATAS wspiera młodych ludzi w ich rozwoju poprzez wartościowe wyjazdy edukacyjne. Jako Touroperator Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa z powodzeniem obsługuje szkoły publiczne i współpracuje z nauczycielami z całej Polski. W BBT znajdziesz aktualną ofertę na polecane wyjazdy, również z naszymi lektorami.  Najatrakcyjniejsze dla nas kierunki to Malta oraz Anglia.

Oferta wakacje 2022 dostępna w Marcu 2022